Laatste nieuws

NIEUW!!

2019-2020
21th European Championships Hot Air Ballooning
22 - 27 oct 2019, Mallorca, Spain
1-13 sept 2020, World Air Games, Turkey
24th World Championships Hot Air Ballooning
20-26 sept 2020, Murska Sobota, Slovenie...
lees meer

 
 
Hawkeye Team
2 wedstrijden toegevoegd aan de lijst selectiewedstrijden 2018 Recent heeft het bestuur 2 aanvragen van DBCC-pilot… https://t.co/YMYC0nN83j
Wed 06 Jun 22:32:22 via Facebook      
Hawkeye Team
https://t.co/9sGDCI6iHq
Fri 25 May 13:20:14 via Facebook      
Hawkeye Team
Ad Ballon Cup 2018 3-4 november met een uitloop naar 10-11 november 2018. Wedstrijdeider; Jonas Maes, Wedstrijd; m… https://t.co/jF50mGv4u1
Tue 15 May 20:04:22 via Facebook       3×geretweet      
 

Overige wedstrijden

20172016 - 2014 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1991

 2017
Top 10, Ad Ballon Cup, Breda
11-12 March 2017

No. Name Nationality Total Score
1. David Spildooren BEL 11702
2. Roy Gommer NED 11148
3. Jan Oudenampsen NED 10723
4. Henk Broeders NED 10418
5. Rik Baan NED 10384
6. Erik Pals  NED 9669
7. Philippe de Cock BEL 9360
8. Maikel Kouwenberg NED 8035
9. Steven Vlegels BEL 7879
10. Bert Stuiver NED 7334

 Total results

 2016

Top 10, Ad Ballon Cup, Breda
5-6 March 2016

No. Name Nationality Totale Score
1. Steven Vlegels BEL 5526
2. Jan Oudenampsen NED 5468
3. Henk Broeders NED 5419
4. Stijn Staelens BEL 4658
5. David Spildooren BEL 4498
6. Tommie Witteveen NED 4423
7. Evert Dehandschutter BEL 3974
8. Erik Pals NED 3448
9. Rik Baan NED 3435
10. Martijn Wirken NED 3245


Totale results



2014

Top 10, 19th Australian National Championships (AUS)
(Canowindra International Balloon Challenge)
22 - 27 April 2014

No. Name Nationality Total Score
1. Matthew Scaife AUS 12896
2. Sean Kavanagh AUS 11930
3. Yudai Fujita JPN 11424
4. Peter Wright AUS 11200
5. Nicola Scaife AUS 10412
6. Paul Gibbs AUS 10107
7. Joe Heartsill USA 9720
8. Andrew Robertson AUS 9528
9. Thomas Dattler AUS 9308
10. Gary Heavin USA 9210

 

Top 10, Exel Cup, Exel (NED)
30 March 2014

No. Name Nationality Total Score
1. Erik Pals NED 4074
2. Jan Fokken NED 3682
3. Paschal Noor NED 3416
4. Jean Louis Becker NED 3384
5. Bert Stuiver NED 3247
6. Rik Baan NED 2779
7. Maikel Kouwenberg NED 2568
8. Guido Härle NED 2306
9. Edcar Vermeulen NED 1984
10. 12 Marije Roozendaal NED 1451


Total Results 



Top 10, Ad Ballon Cup, Breda (NED)
8 - 9 March 2014

No. Name Nationality Total Score
1. Steven Vlegels BEL 10078
2. Johannes Kooistra NED 9818
3. Jan Fokken NED 9649
4. Ad Haarhuis NED 7307
5. Philippe de Cock BEL 7044
6. Rik Baan/Menno Duerinck NED 7018
7. John Schoone NED 5374
8. Maikel Kouwenberg NED 5013
9. Frans van Hooft NED 4572
10. Jordi Rodrigues Sanchez ESP 3987


Total Results



1999

Top 10, Montgolfiades des Ardennes Championship, Ny-Hotton (BEL)
13 - 16 May 1999

No. Name Nationality Total Score
 1.  Jan Fokken  NED  11956
 2.  Henk Broeders  NED  11869
 3.  Mathijs de Bruijn
 NED  11023
 4.  Pieter Kooistra
 NED  10571
 5.  David Bareford
 GBR  10498
 6.  Paul Spellward
 GBR  10358
 7.  Jan Timmers
 BEL  10150
 8.  Crispin Williams
 GBR  9731
 9.  Philippe de Cock
 BEL  9415
 10.  Richard Parry
 GBR  8922

 
Total results



1998

Top 10, Twente Cup, Oldenzaal/Hulsbeek (NED)
10 - 11 Januari 1998

No. Name Nationality Total Score
1.
Harrie de Greeff
NED
7457
2.
René van Gameren NED
7329
3.
Luc Herdewijn
BEL 7015
4.
Jan Fokken
NED 6922
5.
Pieter Kooistra
NED 6672
6.
Cees van Helden
NED 6614
7.
Ronny van Havere
BEL 6489
8.
Daan Elfring
NED 6392
9.
Philippe de Cock BEL 5407
10.
Ron van Houten
NED 5290


Total results


 
1997

Top 9, Belgian Hot Air Balloon Championship, (BEL)
1 - 4 May 1997

No.
Name
Nationality
Total Score
1.
Patrick Alliët BEL 11220
2.
Jan Timmers
BEL
9824
3.
Cees van Helden
NED
9496
4.
Ronny van Havere
BEL
9251
5.
Michael Standaert
BEL
8347
6.
Moniek vande Velde
BEL
7887
7.
Philippe de Cock
BEL
7602
8.
Luc Herdewijn
BEL
6382
9.
Freddy Meuleman
BEL
0


Total results


1996

Top 10, Belgian Hot Air Balloon Championship, Ronse - Renaix (BEL)
3 - 5 May 1996

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 5454
2. Koen Barends NED 5423
3. Ronny van Havere BEL 5105
4. Patrick Alliët BEL 5051
5. Luc Herdewijn BEL 4915
6. Jan Timmers BEL 4739
7. Moniek vande Velde BEL 4566
8. Philippe de Cock BEL 4523
9. Maarten van Poucke BEL 4238
10. Dirk Lijssens BEL 3768


Total results



Top 10, Grand Prix Championship, Idskenhuizen (NED)
May 1996

No.
Name
Nationality
Total Score
1.
Patrick Alliët BEL
5317
2.
Pieter Kooistra NED
5133
3.
Koen Barends
NED 4842
4.
René van Gameren NED 4409
5.
Ronny van Havere BEL
4386
6.
Erwin Bethlehem
NED 4101
7.
Jan Fokken NED 4030
8.
Jelke Haven NED 3936
9.
Daan Elfring
NED 3695
10.
Rene Elgersma
NED 3551


Results



Top 10, Ad Ballon Cup, Breda (NED)
15 - 17 November 1996

No. Name Nationality Total Score
1. Jan Fokken NED 6544
2. Luc Herdewijn  BEL 6213
3. Henk Broeders NED 5999
4. Pieter Kooistra NED 5133
5. Egbert Oordt NED 5083
6. Geert Pals NED 4883
7. Frank Schweppe NED 4585
8. Cees van Helden NED 4401
9. René Bastiaansen NED 4371
10. Harrie de Greef NED 4295


Total results


1995


Top 10, Ad Ballon Cup, Breda (NED)
3 - 5 November 1995

No. Name Nationality Total Score
1. Ad Haarhuis NED 7892
2. Henk Broeders NED 6652
3. Pieter Kooistra NED 6053
4. Frank Schweppe NED 5745
5. René van Gameren NED 5729
6. Harrie de Greeff NED 5621
7. Pier Haven NED 4895
8. Jan Fokken NED 4589
9. Cees van Helden NED 4586
10. Jelke Haven NED 4199


Total results


Top 10, Belgian Hot Air Balloon Championship, (BEL)
29 April - 1 May 1995

No. Name Nationality Total Score
1. Ad Haarhuis NED 2591
2. Luc Smeets BEL 2557
3. Johan van Hese BEL 2419
4. Luc Herdewijn BEL 2328
5. Cees van Helden NED 2260
6. Sven Heirman BEL 2241
7. Jan Timmers BEL 2124
8. Patrick Alliët BEL 1958
9. Ronny van Havere BEL 1478
10. Jos Bosch BEL 1370


Total results


1994

Top 10, Belgian Hot Air Balloon Championship, Mol - Rauw (BEL)
30 April - 2 May 1994

No. Name Nationality Total Score
1. Ad Haarhuis NED 6886
2. Patrick Alliët BEL 6791
3. Ronny Schuurman BEL 6439
4. Maarten van Poucke BEL 6150
5. Jan Timmers BEL 5909
6. Freddy Meuleman BEL 5429
7. Luc Smeets BEL 5414
8. Sven Heirman BEL 5345
9. Cees van Helden NED 5266
10. Ronny van Havere BEL 4995



Top 10, Grand Prix Championship, Zeeland N-Br (NED)
7 - 9 October
1994

No.
Name Nationality Total Score
1.
Henk Broeders NED 6798
2.
Pier Haven
NED
6468
3.
Jan Fokken
NED
6337
4.
Harrie de Greeff
NED
5854
5.
Mathijs de Bruijn
NED
4990
6.
Koen Barends
NED
4790
7.
René van Gameren
NED
4726
8.
Geert Pals
NED
4404
9.
Jelke Haven
NED
4268
10.
Roelie Fokken
NED
3614


Total results

 

1993

Top 10, Ad Ballon Cup, Breda (NED)
19 - 21 November 1993

No.
Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED

6681

2. René vanGameren NED 5888
3. Ellen Haarhuis NED 5031
4. Pier Haven NED 4902
5. Koen Barends NED 4708
6. Frank Schweppe NED 3563
7. Leon Leemans NED 3074
8. Harrie de Greeff NED 3000
9. Hen Vermeulen NED 2404
10. Ad Haarhuis NED 1500


Total results
 

1991

Top 9, Ad Ballon Trophee, Breda (NED)
8 - 10 March 1991

No.
Name
Nationality Total Score
1.
Henk Broeders
NED
3053
2.
Ad Haarhuis
NED
2902
3.
Jan Fokken
NED
2893
4.
René van Gameren
NED
2749
5.
Jan Haarhuis
NED
2658
6.
Pier Haven
NED
2515
7.
Ton Davits
NED
2461
8.
Leon Leemans
NED
2267
9.
Frederic Demenint
NED
1212

Total results

 

Sponsoren

             WK 2016

Ad Ballon Breda

 

Albert Heijn Zundert

 

Alexander de Bont

 

 Multimate

 

Pontmeyer